Keresés

Részletes keresés

joy Creative Commons License 2000.03.20 0 0 80
Gisi 70-72. Jó csapat, jó bulik, jó nyarak, barátság, szeretet, rulett, kártya. Boldog békeidők! DDR. Elszállt legénykor...
A gyerek nem tőle van. Az a másik soha sem mondta meg nekem, csak 10 éve jött egy feladó nélküli levél egy ~19-20 év körüli srác aktfotójával a kolleganő kiskertjében. Egy farsangi bál után pár pásztoróra. Nem volt földeket megmozgató, csak más. Azóta sejtem, hogy más is maradt ott utánam, nem csak szép(?) emlék. Óriási szerencse, szüleimhez küldték a levelet, és ők nekem adták át fölbontatlanul. Azért fura érzés.
Főként, hogy végül is csak egy kép, semmi konkrét. Egy szó nem volt rajta!
Gisi olyan volt, mint egy feleség. Megbocsátott mindig, ha hülye voltam. Azt a farsangot is. Már a legelején, megmondtam, nem akarok megnősülni ott, ennyiben maradtunk, nagyon jó barátok éjjel, nappal. Elnéztünk egymásnak minden félrelépést, félremenést. Visszagondolva, érdekes, hogy abba belementem, hogy Deti (haverom) beszálljon 3.-nak, de abba nem, hogy a barátnője legyen a 3. Max addig mentem el, hogy akkor szálljon be, mikor Deti ott van, de az 4-es volt. Különösen jó volt a verseny, csak én vesztettem, bárhogy tréningeztem. Persze neki nagyobb volt a tekintélye (is).
Valóban szép emlék marad, míg élek!
Miután megnősültem soha nem léptem félre! A család számomra szent, és sérthetetlen. Lehet, hogy azért, mert előtte szinte mindent kipróbálhattam?
farkendoclone Creative Commons License 2000.01.18 0 0 79
egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy indiai lány, akinek hat keze volt és megsajnáltam mert mindig összeakadt neki.
két hónapig tartott - volt ott testi, lelki érintkézés - és a végén elmentem nyugdíjba...
Jazzy Creative Commons License 2000.01.18 0 0 78
antagonyst Creative Commons License 1998.09.04 0 0 77
robicsek,
Azért, mert szerintem igenis "kiad"ós. Ha egy emléket megosztasz ... De tudod mit, ott van lenn. Miért kérdezed, ha egyszer már ott van ? Nem érted ? Igen, gondolom nem értitek, mert másképp látjuk a világot. Mindenesetre részemről marad a morál.

Egyébként sem azt akarom, hogy ne irjátok ezeket (lásd többi topic, ott is mindenki asziszi, hogy tűzzelvassalozok), egyszerűen csak a másik oldalt akarom mutogatni. Valószinűleg egy szempontból vagyok igazából bunkó, azért mert mindig ellentmondok, és ezzel belehányok egyes topicok általános irányába. Sebaj, imádok az árral szemben úszni.


PS2
NEM VAGYOK INGERÜLT !

nephilim Creative Commons License 1998.09.04 0 0 76
egy lány

én azért szeretlek, mert antiszociális vagy.

nephilim Creative Commons License 1998.09.04 0 0 75
drága Suger,

a mondat első felében megtalálod a választ. a 74-es évet keresd Cseh Tamás Jóslat című lemezén.

és ne legyél elkeseredve, csak gondold végig, hogy mi kell ahhoz, hogy két baráti ember tisztán és evidenciában tartva tudja fogadni egymás erotikus közeledését.

Topic on:
a legizgalmasabb azért mégis az volt, amikor az Interjú a vámpírral nevű gerjedelemkeltő után az illető leszaggatta rólam a ruhát és elmélyülten hörgött hozzá. soha nem féltem ennyire a darkside-tól. valószínűleg teliholdas éjszaka lehetett.

suger Creative Commons License 1998.09.04 0 0 74
Kedves nephilim!
Azért nem baj, ha nem vagyok nagyon elkeseredve? Nem én akartam pont 71-ben születni! Ha pedig úgy gondoltad, hogy én rontottam el 71-es szériát, utólag is elnézést kérek. De az is lehet, hogy csak én lettem selejtes...:-)))
suger
SPS Creative Commons License 1998.09.04 0 0 73
egy lány,

én csak hallottam valamit, és azt hittem hogy valamiféle "attrocitások" értek, de ha nem, csak örülök ...

Üdv,

eSPé

U.i: ...

PS2 Creative Commons License 1998.09.03 0 0 71
antagonyst!

Ebben a topicban egész más vagy mint a szüzességiben...
De mindkettőben ingerült. Nyugi!

robicsek Creative Commons License 1998.09.03 0 0 70
antagonyst, ez pont nem így van. senki nem adott ki senkit. az illetékesen kívül asszem senki se ismer senkire (sőt, én szeretném is ha esetleg ő felismerné...). és ha megnézed némely eset dátumát (az enyém is 10+ éves) ezt nem nevezném gyűjtögetésnek. (pedig volt azóta néhány, hidd el, de nem quantity hanem quality volt a topic)
Miért zavar az téged ha néhányan nosztalgiáznak?
SPS Creative Commons License 1998.09.03 0 0 69
Megölik, én mondom, megölik, már megint ! Jaj de jó !!!

Szia antagonyst, üdv Scullynak !

És én még nem is szóltam hozzá ...

De egylány, mi történt az aug. 29-i találkozón veled ? Ezt már kérdeztem máshol, de nem kaptam rá választ.

Amúgy nem is fogok hozzászólni, mert ez az egész "morálosdi" már lement - nem is egyszer - más topickokban. A vélemények nem változtak (ahogy látom), akkor meg ...

Üdv,

eSPé

antagonyst Creative Commons License 1998.09.03 0 0 68
A sztorik jók, az emberek undik.
Egylány, Te kezdted ...
Egyre inkább kezdem úgy érezni, hogy nagyon frusztrált vagy. Azért ilyen nagy a szád.

***

Az, aki Veled van, modátok lejjebb, neked adja az emlékét is. Csak nem biztos, hogy másnak is oda akarta adni. Te meg kirakod mint rossz kereskedő az árut, ennyi neked, portéka. Dugás, és nem szerelem.
Nem tudod, mit vesztesz. Gyűjtögetők vagytok, cinikusak vagy frusztráltak, féltek a szerelemtől. Nagyszájúnak adod el magad; s azt hiszed igazad van csak mert jól adod; s veszik. S kicsi vagy valójában, majd ahogy telnek az évek, még az emlékek is kihullanak görcsösen markoló kezedből ... és üres kagylóhéj leszel.

***

Na ennyit a belemoralizálásból.

a

sti Creative Commons License 1998.09.03 0 0 67
Így már más, jó csokizást!
CooCooFooZoo Creative Commons License 1998.09.03 0 0 66
Szar idő? Ahova megyek, ott 33 fok van és csokibarna monokini-fesztivál. CSak jó, ha itt ramaty az idő, nagyobb a kontraszt, tripla élvezet. :)
sti Creative Commons License 1998.09.03 0 0 65
Szabira ilyen fos időben?
CooCooFooZoo Creative Commons License 1998.09.03 0 0 64
Megyek szabadságra - rólatok is :) - jó beszélgetést és persze:

Állítsatok ebben a topicban emlékművet életetek legnagyszerűbb szeretőjének!

38 Creative Commons License 1998.09.03 0 0 63
Robicsek ez egy csajozó duma, ha a @-ra kinézett hölgy esetleg járáson (is) törné a fejét. Hasonló duma, ha egy bulin a kinézett csajt felkéred táncolni és azt mondja, hogy NO:- igazad van, a táncot ki is hagyhatjuk. Vagy ugyanez vacsora meghívás esetén - vacsit kihagyhatjuk..
Az ellenduma (egy lány figyelem!):
- Kisasszony meghívhatom egy konyakra?
- Nem kell nekem ahhoz konyak!

Alapdumák. ÉÉÉRTED?!
Ja és egy OFF TOPIC. Bemész egy bárba és a székről épp esik le egy csávó.
- Na, abból a koktélból kérek!

38 Creative Commons License 1998.09.03 0 0 62
A járások megszűntek. 1971-ben. Azóta nincs járás.
robicsek Creative Commons License 1998.09.03 0 0 61
38, mi van a járásokkal? lehet, hogy értenem kéne, de nem...
38 Creative Commons License 1998.09.03 0 0 60
Egy lány! Ahogy érzed..
nephilim Creative Commons License 1998.09.02 0 0 58
Kedves Suger! Azt hittem, a 74-es volt a legrosszabb év, de kezdem azt hinni, hogy a 71-es. Valamit nagyon rosszul csinálhatsz. Bár hallottam már olyanról is, hogy az ember kénytelen először barátságot kötni a szeretőjelölttel.
Az én jelenlegi szeretőm pl évek óta jóbarátom. Most is.
Egy lány! Hát szójjál hozzá!
38 Creative Commons License 1998.09.02 0 0 57
Nekem sok barátnőm van. Valakibe belezúgok, van aki belém, van akivel incselkedünk és utána is barátok maradunk. Olyan, hogy absz. rosszban - nem is emléxem. Persze, ha én zúgok a lányba, de nem akar többet - nekem rossz. Ha Ő zúg belém, akkor Neki, de hidd el nekem is. Jobban örülnék, ha nem akarna járni. Komolyan.
Járások megszűntek robicsek pont 71-ben!
banya Creative Commons License 1998.09.02 0 0 56
Kedveseim!
A barátság fiú-lány közötti ügyekről már van topic. Mingyá előásom! Tanulságos, érdemes folytatni, talán.
CooCooFooZoo Creative Commons License 1998.09.02 0 0 55
Esetleg egy Rosszija topicot ne nyissunk? :)
De témára most: Zazie! :)
suger Creative Commons License 1998.09.02 0 0 54
Kedves 38!
Elhiszem. De nekem (és azoknak akikkel még megbeszéltem ilyen irányú tapasztalataikat) ez valahogy nem jött be. Az ágy után a barátság vagy nem barátságként működött tovább, vagy befuccsolt (persze nem azonnal, kellet 1-2 hét). Ezért félek is ilyesmibe kezdeni. Lehet, hogy az én hibám volt. 71-ben születtem:-))
38 Creative Commons License 1998.09.02 0 0 53
robicsek, csak nagyon sokat kellett menni. Plusz fizetőeszköz volt bőven nálunk. Akkor inkább itthon. Kisebb távolságok, olcsóbban. Nekem a Rosszija négy oldala elég volt kilométerben és komcsi rendszer ide peresztrojka oda, nem tartom teljesen logikusnak, hogy a szállodában, ahol hetekig élek és rengeteg étterem van nem kapok kaját. De ezt majd Igor elmondja, hogy miért kell nekünk ezért megint harcolni.
A kolleginához gratula, kár, hogy nem voltam azon a kiállításon.. Így nem sok élményem volt. Különben első 2-3 nap tetszett Moszkva, az utcán talán volt is jobb csaj, de nem szóltam be :-) Aztán nagyon elegem lett. A kaját is kezdtem unni, de főleg a minden esti vodka-pezsgő hegyeket - a végén csaj nélkül :-(
robicsek Creative Commons License 1998.09.02 0 0 52
offtopic on
Ha tudtátok, hova kell mennni, igenis akkor is lehetett igen jól (sőt!) élni arrafele.
offtopic off

egyébként ő is ugyanazon kiállításon volt két hétig, mint én. valami eszméletlen gyorsasággal mindenben igen közös hullámhosszra kerültünk.

38 Creative Commons License 1998.09.02 0 0 51
Suger, ebben tévedsz! Én többször voltam "csak" barát, de volt, hogy baráti alapon lefeküdtünk, vagy incselkedtünk. És utána is barátok maradtunk.
Tudod, járások megszűntek. 71-ben.
suger Creative Commons License 1998.09.02 0 0 50
Hasira mindig szeretettel gondolok vissza! (de sajnos ő ezt nem fogja olvasni)

Sehonnai Bitang Ember!
Nem az a fontos, hogy milyen "megítélés alá esik", hanem, hogy Te hogyan ítéled meg! Nem a "külvilág" számára élsz!

CooCooFooZoo!
Jó ötlet volt ez a topic!

Jazzy!
Nő és férfi közötti barátság létezik, ha mindketten "csak" a barátságot akarják.

38 Creative Commons License 1998.09.02 0 0 49
A Rossziában elindultam éhesen hogy kajáljak - saját szállodámban (!). Mire körbejártam mind a négy égtájat le-föl már erőm nem volt, de mindenütt foglalt volt, a deputátok ettek (akik a statiszták voltak a kremlben, vagy a fehér házban), vagy ebédszünet (!) volt. Taxi, az is elvitt 4-5 helyre, de kaja sehol nem volt, a taxiszámla sem egy szimbólikus összeg..
Igor remélem érted miért nem kívánom a hátra lévő pár évemre a kommunizmusotokat. Ja és kukacolás sem volt. A helyi bárban az egyetemista, meg orvostanhallgató lányok - nagyon súlyosak voltak, az a vörös vastag rúzsos fajta.. Elég nagy darab bőrdzsekis lokális fatuskó csávokkal értekeztek félóránként.. Akinek olyan mázlija van, hogy ott egy magyar csaj, jó is, fel is jön és még a kukac is jó! Hát az tényleg emlékezetes lehet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!